جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  هوش تجاری

  در شرایط فعلی با توجه به رقابت زیادی که بین کسب وکار ها ایجاد شده است، بیش از گذشته، صاحبان مشاغل نیاز به ابزارهایی جهت بررسی شرایط بنگاه اقتصادی خود را دارند، بصورتیکه بدون صرف زمان و با کمترین هزینه و از درگاهی مطمئن بتوانند در لحظه به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

  شرکت یا سازمانی که بتواند به موقع از اطلاعات خام مجموعه خود، دانش تحلیل شده ای را کسب کند و با استفاده از آن دانش تصمیمات درست و موثری بگیرد، احتمال موفقیت خود را در این بازار بالا خواهد برد. به همین دلیل امروزه شرکت ها در راستای افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها، حفظ و وفاداری سازی مشتریان خود، افزایش طول عمر مشتریان و ... به دنبال پیاده سازی سیستم هوش تجاری (BI) در مجموعه خود هستند.

  در این راستا، تیم تخصصی تحلیل داده ما، از ابتدای سال 1399 ایجاد زیرساخت هوش تجاری بر روی پلتفرم فروشگاه اینترنتی وین کامرس را در دستور کار قرار داد به جرات میتوانیم ادعا کنیم از برترین ها در این حوزه هستیم و در حال حاضر این امکان را داریم تا برای کلیه فروشگاه های اینترنتی وین کامرس هوش تجاری (BI) را راه اندازی نماییم.

  داشبوردها، گزارشات مدیریتی و تحلیل شاخص های بسیار با ارزش در حوزه های سفارشات، فروش، برگشت از فروش، محصولات و خدمات؛ دسته بندی محصولات و خدمات، مشتریان، دسته بندی مشتریان، فروشندگان (در پروژه های مارکت پلیس) و غیره به شما در تنظیم خط مشی کلان شرکت کمک چشمگیری می کنند.

  همچنین ما میتوانیم ابزارهای تحلیل حسایت، پیش بینی وضعیت کسب و کار شما در آینده، و تحلیل های تکمیلی تر را براساس صنعت شما در پکیج های هوش تجاری در اختیار شما قرار دهیم.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده دمو پروژه های هوش تجاری میتوانید با روش های زیر در ارتباط باشید.

   : 0991-933-3668

  ارسال تیکت

  ثبت و پیگیری درخواست ها  

  چت روم پایین سایت

  هوش تجاری در بازار فروش آنلاین