جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  درباره ما

  با پیشرفت فناوری اطلاعات و تکنولوژی، فضای فروش کالا و ارائه خدمات به مشتریان دستخوش تغییرات زیادی شد. دیگر کمتر کسی برای انجام کارهای بانکی روزمره­از قبیل پرداخت­ها و دریافت­ها و غیره به بانک مراجعه می­کند. دیگر نیاز نیست برای خرید مایحتاج خود الزاماً از خانه بیرون برویم و ساعت­های زیادی از وقتمان را در مسیر رفت و برگشت  هدر بدهیم. چرا که فروشگاه ­های اینترنتی در هر زمان و مکانی دردسترس هستند و تقریبا تمام چیزی را که ما از یک خرید رضایت­بخش انتظار داریم، در اختیار ما قرار می­دهند. در نتیجه امروزه فروشگاه ها و مراکز خدماتی تا حد زیادی به وبسایت های اینترنتی نقل مکان کردند.

  راهکارهای فروشگاهی وین کامرس

  وین کامرس یک راهکار و سیستم هوشمند جهت فروش کالا یا ارائه خدمات بصورت آنلاین میباشد، در این سیستم سعی برآن شده است تا تمامی نیازمندی های انواع کسب و کارها را پوشش داده شود و قابلیت بهره برداری و راه اندازی در کمترین زمان را دارد.

  بنابراین در هر زمینه ای که فعالیت دارید و تمایل دارید که کسب و کار خود را آنلاین نمایید، ما کنار شما هستیم و زیرساخت کامل با کاربری بسیار راحت وسریع را در اختیار شما قرارخواهیم داد.

  با استفاده از راهکارهای فروشگاهی وین کامرس میتوانید کسب و کار خود رو توسعه داده و در فضای جدید با گستره عظیمی از مشتریان، در ارتباط بوده و کسب درآمد نمایید.

  کافی است شما در زمینه تخصصی خود، محتوی جذاب و زیبا آماده نمایید و مابقی کارها را به ما بسپارید. ما با یک تیم تخصصی و جوان، همواره در کنار شما هستیم و به مجموعه شما در جهت رشد کسب و کارتان مشاوره و کمک خواهیم نمود.

  از مزیت های راهکارهای فروشگاهی وین کامرس امکان مدیریت و تعریف کلیه اطلاعات اساسی مانند محصولات یا خدمات، دسته بندی ها، برند ها، تولید کنندگان و ...، مدیریت سفارشات و محموله ها، مدیریت مشتریان، اتصال به انواع درگاه های پرداخت آنلاین، جشنواره های تخفیفی، مدیریت انبار و موجودی، ارسال پیامک و ایمیل بصورت شخصی و همچنین بصورت از قبل برنامه ریزی شده در فرآیندهای مختلف، گزارش گیری، ... میباشد.

  همچنین امکان اتصال فروشگاه وین کامرس به شبکه های اجتماعی از دیگر ویژگی های این فروشگاه میباشد.

  راهکارهای فروشگاهی وین کامرس