جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  شرایط استفاده

  کاربران محترم لطفا شرایط زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت وین کامرس به دقت مطالعه و ملاحظه فرمایید.

  ورود کاربران به وب‌سایت وین کامرس  به آدرس https://wincommerce.ir و استفاده از خدماتی مانند هماهنگی جلسات مشاوره ای جهت دموی  فروشگاههای اینترنتی و درج نظرات و پیشنهادات در این وب سایت به معنای پذیرفتن قوانین شرایط استفاده از خدمات وین کامرس تلقی می گردد.
  حق بروز رسانی و ایجاد هرگونه تغییرات در قوانین شرایط استفاده بدون هیچ اطلاع قبلی برای شرکت  وین کامرس محفوظ است. عدم رعایت به هر کدام از موارد زیر موجب حذف حساب کاربری شما می شود.

  قوانین حساب کاربری

  کلیه اصول و قوانین درج شده در وب‌سایت لوین کامرس به آدرس  https://wincommerce.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین مرکز توسعه و تجارت الکترونیک است.
  حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور بر عهده خود مشتریان است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را در اختیار شخص دیگری قرار دهند.
  پس از ورود به حساب کاربری خود در پنل وب سایت شما مسئول تمام محتوای ایجاد شده در نظرات و پیشنهادات ثبت شده هستید.

  شرکت وین کامرس  ممکن است نقد و نظرهای ارسالی برخی کاربران را در راستای رعایت قوانین جهانی وب ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربری، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، شرکت می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

  قوانین استفاده از خدمات ارائه شده

  از آنجایی که وین کامرس  بعد از اتمام و تسویه کامل مبلغ هر پروژه برای مشتریان محترم اطلاعات مربوط به حساب کاربری و اطلاعات مربوط به ورود به پنل کاربری وب‌سایت را ارسال می کند، هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات وارد شده در وب‌سایت و فروشگاه‌های مشتریان خود ندارد و در صورت وارد کردن اجناس غیر قانونی، محتوای کذب و به دور از شئونات، فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد، استفاده از سرویس های شرکت برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل، تمامی مسائل قانونی و بر عهده مالک وب‌سایت است.

  ثبت دامنه

  اگر شرکت ما برای شما دامنه ای ثبت کند، از آنجایی که در هنگام ثبت دامنه، مشخصات کامل دامنه برای مشتریان ارسال می گردد و اطلاعات هویتی دامنه به نام درخواست دهنده آن ثبت می گردد، وین کامرس به عنوان صاحب امتیاز دامنه ارائه شده شناخته نمی شود.

  رعایت حریم خصوصی

  وب‌سایت وین کامرس  به اطلاعات اشخاصی که در سایت ثبت نام و از خدمات استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و تا حد توان از آن ها محافظت خواهد کرد.
  کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از موارد ذکر شده، استفاده از داده کاوی، روبات، و روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزار های استخراج نیستند و هرگونه استفاده از مشتقات وب‌سایت وین کامرس را ندارند و کلیه این حقوق به صراحت برای وب‌سایت رسمی وین کامرس محفوظ است. در صورت مشاهده حساب کاربری حذف و حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می دارد.

  وب‌سایت رسمی وین کامرس هیچگونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحه های وب سایت خود و یا اطلاعات و لینک‌های مرده را  نمی‌پذیرد. خدمات و قیمت ها آن گونه که در وب‌سایت اعلام شده ارائه می گردد.
  لازم به ذکر است وین کامرس در حال حاضر در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سفارشات و تراکنش های مالی از طریق دفتر مرکزی به نشانی اعلام شده در تماس با ما پردازش خواهد شد.

  مشتریان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از این قبیل، از طریق ایمیل رسمی شرکت به نشانی info {@} wincommerce برای پیگرد قانونی به ما اطلاع رسانی کنند.

  هم چنین شما می توانید از طریق آدرس های ذکر شده در تماس با ما  با پرسنل شرکت در ارتباط باشید.